English
France
Germany
Rusia
Spain
Türkçe
Üyelik Girişi
Takvim

Hizmetlerimiz

 

 

    ATM Asansör Mühendislik olarak her tür ve kapasitede asansörün tasarımı, montajı ,servis ve bakımını yapmaktayız.

BAKIM: Asansörlerinize her ay düzenli olarak yaptırılması gereken periyodik bakımlarınız için , uzman mühendislerimiz keşfe gelerek eksikliklerinizi tespit edecek, asansörünüz minumum güvenlik özelliklerini taşıyorsa bakım sözleşmeniz karşılıklı olarak imzalancak ve bakım servisimiz periyodik bakımlarınızı yapacaktır. Arıza istatistikleriniz  6 ay da bir size özel sayfanızdan bilgilerinize sunulacaktır.Cari hesabınız ve fiyat listelerimiz üyelik sayfanızdan erişiminize açık bulunacaktır. .Bakıma gelinmeden önce tarafınıza bilgilendirme mesajı atılacaktır.Her türlü şikayet, görüş ve önerinizde  müşteri temsilciniz size yardımcı olacaktır.

REVİZYON:  Asansörleriniz sık, sık arızalanıyorsa, güvenilir bir şekilde seyahat etmenizi engelleyecek şekilde sizi tedirgin ediyorsa, çalışan aksamlarda mekanik titreşimler arttıysa asansörlerinizin revize edilmesinin zamanı gelmiş demektir.Eğer müşterimiz değilseniz  bizi arayın mevcut ve olası sorunlarınıza uygun fiyat aralıklarında çözüm bulalım.

MONTAJ: Asansör yaptırmak istiyorsunuz ama nerden başlayacağınızı bilmiyor ve sizi yanlış yönlendiren kişilerden sıkıldıysanız ,bizi arayın.Teknik şartnameniz varsa hizmet kalitemiz ile sizi adım, adım yönlendirerek en doğru çözümü size sunalım.Teknik şartnameniz yoksa standart paketler ve size özel tekliflerle çözümler sunalım.

BİLGİLENDİRME:

HYB Belgesi ve H Modülü bulunmayan asansör firmalarıyla çalışmayınız...

Dünya üzerinde kazaların %45 'i Türkiye 'de olmaktadır.Bu nedenle asansör firmanıza gerekli yetki belgelerine sahip olup, olmadığını sorun

Asansör bakımı yaptırmadığınızda ya da gerekli yetki belgesine sahip olmayan firmalarla çalıştığınızda oluşabilecek herhangi bir kaza durumunda  1. dereceden sorumlu olan kişiler karar defteri bulunup hukuki anlamda yönetici olan kişilerdir. Eğer karar defteriniz yoksa ve hukuki anlamda bir yöneticiye sahip değilseniz bu durumda her mülk sahibi  eşit derecede  sorumlu olur.

Can ve Mal güvenliğiniz açısından profesyonel mühendislik firmalarıyla çalışmanızı tavsiye ederiz.

 
 
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.78706.8142
Euro7.40137.4310
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret25944
Hava Durumu